Montazystka/ta elementów elektromagnetycznych

Ihre Aufgaben

  • Praca na linii produkcyjnej lub na montażu, obsługa maszyn i urządzeń
  • Dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami
  • Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska

Ihr Profil

  • Zdolności manualne
  • Dokładność
  • Duża chęć do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek-piątek)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych

Haben wir Ihr Interesse geweckt?

Oferujemy:

- Umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na czas
nieokreślony (cały etat),
- Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
- Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Możliwość korzystania z dofinansowanego transportu z Wrocławia i Kątów Wrocławskich,
- Darmowy parking dla pracowników,
- Atrakcyjny pakiet socjalny: karta MultiSport, opieka medyczna, możliwość korzystania z dofinansowanych posiłków,
- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

Oferty z dopiskiem „Produkcja” prosimy nadsyłać na e-mail: kadry@etogruppe.com lub na adres:

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.,
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 7,
52-407 Wrocław

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”